Tygryski pałeczki kukurydziane z nadzieniem truskawkowym

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1597 kJ |
| Wartość energetyczna | 378 kcal |
| Tłuszcz | 4,5 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 77 g |
| - w tym cukry | 21 g |
| Błonnik | 3,2 g |
| Białko | 5,9 g |
| Sól | 0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii Tygryski nadziewane
Produkt Pałeczki kukurydziane z nadzieniem truskawkowym firmy Tygryski znajduje się w kategorii Tygryski nadziewane, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu Tygryski nadziewane:
kasza kukurydziana 50 %, nadzienie czekoladowe 50 %: cukier, rafinowany bezwonny olej słonecznikowy, czekolada 8 %: (cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, m(...)
Cena: 3,41 zł
PLN https://tygryski.dodomku.pl/Tygryski_paleczki_kukurydziane_z_nadzieniem_czekoladowym/75732.html






Koszyk z zakupami