Tygryski Chrupki kukurydziane z solą

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1955 kJ |
| Wartość energetyczna | 465 kcal |
| Tłuszcz | 17 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 70 g |
| - w tym cukry | 1,6 g |
| Błonnik | 0,9 g |
| Białko | 7,6 g |
| Sól | 0,7 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
inne produkty w kategorii Tygryski naturalne
Wyrób firmy Tygryski o nazwie Chrupki kukurydziane z solą został przypisany do kategorii Tygryski naturalne. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 2,70 zł
PLN https://tygryski.dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_plecione/57581.html






Koszyk z zakupami