Łapsy Prażynki karbowane o smaku paprykowym

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2188 kJ |
| Wartość energetyczna | 525 kcal |
| Tłuszcz | 32 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Węglowodany | 53 g |
| - w tym cukry | 5,5 g |
| Błonnik | 4,6 g |
| Białko | 3,9 g |
| Sól | 3,3 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Opakowanie 110 g zawiera około 4 sugerowane porcje produktu. |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.






Einkaufswagen