Tygryski chrupki kukurydziane z kaszą jaglaną

Kasza kukurydziana 90%, kasza jaglana 10%
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1626 kJ |
| Wartość energetyczna | 383 kcal |
| Tłuszcz | 1,7 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 82 g |
| - w tym cukry | 1,5 g |
| Błonnik | 2 g |
| Białko | 9 g |
| Sól | <0,01 g |
| Gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.






Einkaufswagen