Tygryski Gold Chrupki kukurydziane o smaku paprykowym

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1842 kJ / 438 kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Węglowodany | 70 g |
| - w tym cukry | 4,6 g |
| Błonnik | 4,0 g |
| Białko | 7,2 g |
| Sól | 1,2 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.






Shopping Cart