Tygryski Pałeczki kukurydziane z nadzieniem jagodowym

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1512 kJ/356 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,25 g |
| Węglowodany | 80 g |
| - w tym cukry | 22 g |
| Błonnik | 3,2 g |
| Białko | 4,8 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
Margherita | 2023-01-02 15:10:05
Smaczne,wspaniale dla dzieci






Carrito de compras