Tygryski chrupki kukurydziane o smaku truskawkowym

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2060 kJ / 491 kcal |
| Tłuszcz | 21,8 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,5 g |
| Węglowodany | 68,2 g |
| - w tym cukry | 13,9 g |
| Błonnik | 0,5 g |
| Białko | 5,5 g |
| Sól | 0,02 g |
| ** Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie 70 g zawiera 2 sugerowane porcje produktu. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 6 ocen.
67 % kasza kukurydziana, 33 % krem o smaku czekoladowym: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder, odtłuszczone kakao, odtłuszczone(...)
precio: 3,15 zł
PLN https://tygryski.dodomku.pl/patatas_fritas_de_maz_con_sabor_chocoloate_o_smaku_czekoladowym/42259.html67 % kasza kukurydziana, 33 % krem o smaku toffi: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder, kakao częściowo odtłuszczone, odtłuszcz(...)
precio: 3,15 zł
PLN https://tygryski.dodomku.pl/patatas_fritas_de_maz_con_el_sabor_del_caramelo_o_smaku_toffi/42260.html






Carrito de compras