Tygryski chrupki kukurydziane

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1624 kJ/383 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 83 g |
| - w tym cukry | 1,5 g |
| Błonnik | 1,9 g |
| Białko | 8,8 g |
| Sól | <0,01 g |
| *** Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Opakowanie 230 g zawiera około 5 sugerowanych porcji produktu. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.






Carrito de compras