Tygryski chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1992 kJ / 474 kcal |
| Tłuszcz | 18,7 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Węglowodany | 70 g |
| - w tym cukry | 15 g |
| Błonnik | 0,6 g |
| Białko | 6,1 g |
| Sól | 0,02 g |
| ** Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie 70 g zawiera 2 sugerowane porcje produktu. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Comment ajouter un avis?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 6 ocen.
66 % kasza kukurydziana, 34 % krem o smaku truskawkowym: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach, cukier puder, odtłuszczone mleko w proszku, se(...)
prix: 3,15 zł
PLN https://tygryski.dodomku.pl/croustilles_de_mas_avec_le_got_de_la_fraise_o_smaku_truskawkowym/42258.html67 % kasza kukurydziana, 33 % krem o smaku toffi: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder, kakao częściowo odtłuszczone, odtłuszcz(...)
prix: 3,15 zł
PLN https://tygryski.dodomku.pl/croustilles_de_mas_avec_le_got_de_caramel_o_smaku_toffi/42260.html






Panier dachat