ŁAPSY ryż preparowany naturalny 90g

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1549 kJ |
| Wartość energetyczna | 366 kcal |
| Tłuszcz | 1,6 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 79 g |
| - w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 5,0 g |
| Białko | 6,3 g |
| Sól | 0 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |






Panier dachat