Tygryski pałeczki kukurydziane z nadzieniem czekoladowym

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2075 kJ |
| Wartość energetyczna | 496 kcal |
| Tłuszcz | 24 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,1 g |
| Węglowodany | 64 g |
| - w tym cukry | 32 g |
| Błonnik | 2,8 g |
| Białko | 4,3 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
kasza kukurydziana 50 %, nadzienie truskawkowe 50 %; zagęszczony sok truskawkowy 34,5 %, substancje utrzymujące wilgoć: glicerol, sorbitol; cukier, fruktoza, zagęszczony sok c(...)
price: 3,45 zł
PLN https://tygryski.dodomku.pl/z_nadzieniem_truskawkowym/105549.html






Shopping Cart